ביום שישי 7.2.2020 פורסם בתרבות וספרות של הארץ מאמרו של יצחק בר יוסף, “מכתבים גנוזים: הוי כל צמא לכו לסרפנד! (אך לא בחיפזון במטותא)”, על מכתבים ששלח פרופ’ דן מירון בהיותו חייל למשורר אליהו טסלר ושנמצאו בגנזים על ידי כרמת שגיא.
![](https://www.gnazim.org/wp-content/uploads/2020/02/הארץ-7.2.2020.jpg)
ביום שישי 7.2.2020 פורסם בתרבות וספרות של הארץ מאמרו של יצחק בר יוסף, “מכתבים גנוזים: הוי כל צמא לכו לסרפנד! (אך לא בחיפזון במטותא)”, על מכתבים ששלח פרופ’ דן מירון בהיותו חייל למשורר אליהו טסלר ושנמצאו בגנזים על ידי כרמת שגיא.